Godziny urzędowania: poniedziałek - piątek od 7:25 do 15:00

Konkursy

Stowarzyszenie "Pro Salute" rozpoczyna Doroczną Edukacyjno - Charytatywną Ogólnopolską Akcję "Tulipany Mocy", dotyczącą dzieci z dystrofią mięśniową, która ma na celu zwiększyć wiedzę na temat dystrofii mięśniowej oraz zwrócić uwagę i uwrażliwić społeczeństwo na to, że żyją wśród nas osoby z dystrofią mięśniową.

Akcja zostanie zainaugurowana podczas I Podlaskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej - Światowy Dzień Świadomości o Dystrofii Mięśniowej Duchenne'a (DMD) w dniu 07-09-2019, podczas którego, oprócz wykładów dla nauczycieli z województwa podlaskiego na temat DMD, planujemy zainaugurowanie sadzenia czerwonych tulipanów, rozdawanie czerwonych balonów (symbolu dystrofii mięśniowej) oraz podświetlenie kolorem czerwonym budynków instytucji publicznych w Białymstoku (Zaświeć się na czerwono).

Czytaj więcej...

Organizatorem konkursu "Szkoła wolna od używek" na film krótkometrażowy jest Główny Inspektorat Sanitarny, z siedzibą przy ul. Targowej 65 w Warszawie.

Konkurs jest wydarzeniem ogólnopolskim, skierowanym do szkół ponadpodstawowych zlokalizowanych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które uczestniczą w programie edukacyjnym „ARS, czyli jak dbać o miłość?”. W konkursie mogą wziąć udział również szkoły ponadpodstawowe, które nie uczestniczą w programie „ARS, czyli jak dbać o miłość?”.

Konkurs polega na nagraniu i zmontowaniu filmu krótkometrażowego o tematyce dotyczącej profilaktyki uzależnień od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych

Pełen regulamin konkursu do pobrania TUTAJ.

Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę!" to dodatkowa inicjatywa realizowana w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Trzymaj Formę! - inicjatywy promującej zdrowy styl życia wśród młodzieży szkolnej o największym w Unii Europejskiej zasięgu.

W roku szkolnym 2019/2020 realizowana jest już IX edycja Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę!"Adresatami Konkursu są szkoły podstawowe (klasy VI, VII i VIII) zlokalizowane na terenie wszystkich powiatów ze wszystkich województw w Polsce. Konkurs skierowany jest zarówno do szkół, które uczestniczą w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym "Trzymaj Formę!", jak i do tych placówek, które nie realizują Programu.

Czytaj więcej...

Miasto i powiat

  • nadzór epidemiologiczny: 4
  • kwarantanna domowa: 208
  • izolacja domowa: 7
  • izolatorium zbiorowe: 0
  • hospitalizowani: 2
  • potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim: 9
  • zgony: 4
  • liczba ozdrowieńców: 41
  • liczba decyzji za złamanie kwarantanny: 5 (łączna kwota 25 000 zł)

Ostatnia aktualizacja:
09.08.2020r. godz. 9:00

INFOLINIA!!!

+48 222 500 115

Całodobowa infolonia dla obywatela w sprawach kwarantanny i zdrowia

Chcesz uzyskać odpowiedź online? Pytania i odpowiedzi oraz chat 24/7 dostępne pod adresem:

https://www.gov.pl/pytania-i-odpowiedzi

Warto sprawdzić:

Serwis Kąpieliskowy

dopalacze

„Zdrowe i bezpieczne miejsce pracy: substancje niebezpieczne pod kontrolą”

zaszczep w sobie chec szczepienia

swiss

aids gov

 narodowy program ochrony antybiotykow

badzmy zdrowi

epuap pca wuw wbizk iziz gis Służba Cywilna pzh wiw wios mz WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W POZNANIU
niepodlegla.gov.pl

Mapa zagrożeń

mapa zagrozen

Archiwum

archiwum

Zadzwoń do nas

Telefon:
65 526 15 15, 65 526 21 97
Fax:
65 526 21 41

PSSE w Lesznie

Adres
ul. Niepodległości 66, 64-100 Leszno
Dane identyfikacyjne
NIP: 697-10-25-879
REGON: 410-390-570