Godziny urzędowania: poniedziałek - piątek od 7:25 do 15:00

Konkursy

Media Support Group - organizator kampanii informacyjnej "Zaszczep się wiedzą" doceniając ogromne znaczenie szczepień, organizuje konkurs skierowany do nauczycieli "Zaszczep się wiedzą o szczepieniach"

Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Głównego Inspektora Sanitarnego.

Głównym celem konkursu jest zwiększenie świadomości dotyczącej znaczenia szczepień dla zdrowia publicznego i zdrowia jednostki oraz profilaktyki chorób zakaźnych.

Konkurs zachęca do pokazania korzyści wynikających ze szczepień, ich znaczenia w wymiarze Polski oraz świata, poruszenia zagadnień z dziedziny biologii, historii, wiedzy o społeczeństwie, życia w rodzinie a także profilaktyki chorób zakaźnych.

Zadanie konkursowe polega na zaplanowaniu oraz opisaniu lekcji poświęconej problematyce szczepień.

Wyróżnione scenariusze zostaną opublikowane w formie elektronicznej (ebook), zaś autorzy 4 najciekawszych scenariuszy otrzymają nagrodę rzeczową w formie bonu o wartości 500 zł.

Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są na stronie: zaszczepsiewiedza.pl/konkurs.

Czytaj więcej...

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Lesznie Sekcja Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia uprzejmie informuje, iż Główny Inspektorat Sanitarny zamierza przeprowadzić w I połowie 2019 roku, III edycję ogólnopolskiego konkursu "Szkoła wolna od używek". Konkurs realizowany jest w ramach utrzymania trwałości rezultatów Projektu KIK/68 pn. "Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych".

Konkurs skierowany jest do szkół ponadgimnazjalnych, które uczestniczą lub nie uczestniczą w programie edukacyjnym "ARS, czyli jak dbać o miłość?".

Głównym celem konkursu jest aktywna promocja i edukacja w zakresie profilaktyki przeciwdziałania uzależnieniom od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.

W tym roku zadanie konkursowe będzie polegało na nagraniu i zmontowaniu filmu krótkometrażowego o tematyce dotyczącej profilaktyki uzależnień od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych.

Prace konkursową należy przesłać do PSSE w terminie do 16 kwietnia 2019r.

Czytaj więcej...

Komiks – opowiadanie utworzone przez połączenie kilku obrazków składających się na jakąś historię. Zazwyczaj obrazki są zaopatrzone w tekst narratora lub wypowiedzi
postaci. /wikiquote.org/

Zadaniem konkursowym jest wykonanie komiksu pod hasłem "Palić, nie palić - oto jest pytanie?" na temat profilaktyki palenia tytoniu.

Organizatorem konkursu jest Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu.

Konkurs organizowany jest we współpracy z powiatowymi stacjami sanitarno - epidemiologicznymi na terenie województwa wielkopolskiego.

Partnerami konkursu są Kuratorium Oświaty w Poznaniu oraz Wielkopolskie Centrum Onkologii.

Czytaj więcej...

Zadaniem konkursowym jest wykonanie filmu pod hasłem "Tytoń – od leku po truciznę" na temat profilaktyki palenia tytoniu.

Organizatorem konkursu jest Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu.

Konkurs organizowany jest we współpracy z powiatowymi stacjami sanitarno - epidemiologicznymi na terenie województwa wielkopolskiego.

Partnerami konkursu są Kuratorium Oświaty w Poznaniu oraz Wielkopolskie Centrum Onkologii.

Czytaj więcej...

Warto sprawdzić:

Serwis Kąpieliskowy

dopalacze

„Zdrowe i bezpieczne miejsce pracy: substancje niebezpieczne pod kontrolą”

zaszczep w sobie chec szczepienia

swiss

aids gov

 narodowy program ochrony antybiotykow

badzmy zdrowi

epuap pca wuw wbizk iziz gis mz pzh wiw wios
niepodlegla 100 lecie

Mapa zagrożeń

mapa zagrozen

Archiwum

archiwum

Zadzwoń do nas

Telefon:
65 526 15 15, 65 526 21 97
Fax:
65 526 21 41

PSSE w Lesznie

Adres
ul. Niepodległości 66, 64-100 Leszno
Dane identyfikacyjne
NIP: 697-10-25-879
REGON: 410-390-570