Godziny urzędowania: poniedziałek - piątek od 7:25 do 15:00

Konkursy

Uczniowie klas V szkół podstawowych powiatu leszczyńskiego wzięli udział w XIX edycji konkursu pt. "Palić, nie palić – oto jest pytanie?" W etapie powiatowym konkursu wzięło udział 13 szkół tj 41,9 % szkół. Do etapu powiatowego wpłynęło 13 prac. W etapie szkolnym brało udział 329 uczniów z klas V szkół podstawowych tj. 21,2 % wszystkich uczniów.

Czytaj więcej...

Organizatorem konkursu "Szkoła wolna od używek" jest Główny Inspektorat Sanitarny w Warszawie.

Konkurs jest wydarzeniem ogólnopolskim, skierowanym do szkół ponadgimnazjalnych.

Realizatorami zadania konkursowego są zespoły (nauczyciele i uczniowie).

Przedmiotem ogólnopolskiego konkursu pt. "Szkoła wolna od używek" było nagranie i zmontowanie filmu krótkometrażowego o tematyce dotyczącej profilaktyki uzależnień od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych.

Czytaj więcej...

Media Support Group - organizator kampanii informacyjnej "Zaszczep się wiedzą" doceniając ogromne znaczenie szczepień, organizuje konkurs skierowany do nauczycieli "Zaszczep się wiedzą o szczepieniach"

Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Głównego Inspektora Sanitarnego.

Głównym celem konkursu jest zwiększenie świadomości dotyczącej znaczenia szczepień dla zdrowia publicznego i zdrowia jednostki oraz profilaktyki chorób zakaźnych.

Konkurs zachęca do pokazania korzyści wynikających ze szczepień, ich znaczenia w wymiarze Polski oraz świata, poruszenia zagadnień z dziedziny biologii, historii, wiedzy o społeczeństwie, życia w rodzinie a także profilaktyki chorób zakaźnych.

Zadanie konkursowe polega na zaplanowaniu oraz opisaniu lekcji poświęconej problematyce szczepień.

Wyróżnione scenariusze zostaną opublikowane w formie elektronicznej (ebook), zaś autorzy 4 najciekawszych scenariuszy otrzymają nagrodę rzeczową w formie bonu o wartości 500 zł.

Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są na stronie: zaszczepsiewiedza.pl/konkurs.

Czytaj więcej...

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Lesznie Sekcja Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia uprzejmie informuje, iż Główny Inspektorat Sanitarny zamierza przeprowadzić w I połowie 2019 roku, III edycję ogólnopolskiego konkursu "Szkoła wolna od używek". Konkurs realizowany jest w ramach utrzymania trwałości rezultatów Projektu KIK/68 pn. "Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych".

Konkurs skierowany jest do szkół ponadgimnazjalnych, które uczestniczą lub nie uczestniczą w programie edukacyjnym "ARS, czyli jak dbać o miłość?".

Głównym celem konkursu jest aktywna promocja i edukacja w zakresie profilaktyki przeciwdziałania uzależnieniom od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.

W tym roku zadanie konkursowe będzie polegało na nagraniu i zmontowaniu filmu krótkometrażowego o tematyce dotyczącej profilaktyki uzależnień od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych.

Prace konkursową należy przesłać do PSSE w terminie do 16 kwietnia 2019r.

Czytaj więcej...

Warto sprawdzić:

Serwis Kąpieliskowy

dopalacze

„Zdrowe i bezpieczne miejsce pracy: substancje niebezpieczne pod kontrolą”

zaszczep w sobie chec szczepienia

swiss

aids gov

 narodowy program ochrony antybiotykow

badzmy zdrowi

epuap pca wuw wbizk iziz gis mz pzh wiw wios
niepodlegla 100 lecie

Mapa zagrożeń

mapa zagrozen

Archiwum

archiwum

Zadzwoń do nas

Telefon:
65 526 15 15, 65 526 21 97
Fax:
65 526 21 41

PSSE w Lesznie

Adres
ul. Niepodległości 66, 64-100 Leszno
Dane identyfikacyjne
NIP: 697-10-25-879
REGON: 410-390-570