Godziny urzędowania: poniedziałek - piątek od 7:25 do 15:00

Rozstrzygniecie etapu powiatowego konkursu pod tytułem "Nie daj szansy AIDS" na mem internetowy.

Organizatorem konkursu na mem "Nie daj szansy AIDS" jest Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Poznaniu.

Konkurs jest wydarzeniem wojewódzkim, skierowanym do uczniów szkół ponadpodstawowych.

Przedmiotem konkursu pt. "Nie daj szansy AIDS" było wykonanie memu, który powinien uświadamiać, że wiedza jest istotnym elementem w profilaktyce zakażeń HIV i chorób przenoszonych drogą płciowa. Powinien zwracać uwagę na konieczność wykonywania testów na HIV, po każdym ryzykownym zachowaniu. Autorzy w swoich pracach mieli zachęcić młodych ludzi do zainteresowania się w/w tematyką. Warto wiedzieć więcej o drogach zakażenia, towarzyszących objawach, leczeniu i profilaktyce aby żyć bezpieczniej, chronić siebie i innych.

Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Lesznie Sekcja Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia uprzejmie informuje, że laureatką etapu powiatowego konkursu jest uczennica Zespołu Szkół Specjalnych w Lesznie.

Serdecznie gratulujemy zwycięstwa

Klaudii Szaj - uczennicy klasy I Branżowej Szkoły I Stopnia

Dziękujemy koordynatorowi wychowania zdrowotnego i nauczycielom za rozpropagowanie problematyki HIV/AIDS w środowisku szkolnym oraz uczennicy za podjęcie trudu pogłębienia wiedzy na temat profilaktyki HIV/AIDS i przygotowanie pracy konkursowej.

Informujemy, że przygotowany mem w formie rysunku, został przesłany do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Poznaniu, celem uczestnictwa w wojewódzkim etapie konkursu.

Wręczenie nagrody Klaudii Szaj – laureatce etapu powiatowego konkursu, ufundowanej przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Lesznie, odbędzie się na forum klasy w jej szkole, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z koordynatorem wychowania zdrowotnego.

Warto sprawdzić:

Serwis Kąpieliskowy

dopalacze

„Zdrowe i bezpieczne miejsce pracy: substancje niebezpieczne pod kontrolą”

zaszczep w sobie chec szczepienia

swiss

aids gov

 narodowy program ochrony antybiotykow

badzmy zdrowi

epuap pca wuw wbizk iziz gis Służba Cywilna pzh wiw wios mz WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W POZNANIU
niepodlegla 100 lecie

Mapa zagrożeń

mapa zagrozen

Archiwum

archiwum

Zadzwoń do nas

Telefon:
65 526 15 15, 65 526 21 97
Fax:
65 526 21 41

PSSE w Lesznie

Adres
ul. Niepodległości 66, 64-100 Leszno
Dane identyfikacyjne
NIP: 697-10-25-879
REGON: 410-390-570