Godziny urzędowania: poniedziałek - piątek od 7:25 do 15:00

Promocja "Profilaktycznego programu w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych" w Zespole Szkół Technicznych – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - Leszno, 06.02.2018r.

 

swiss 01

 

swiss 02 

swiss 03 

Promocja "Profilaktycznego programu w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych" w Zespole Szkół Technicznych – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - Leszno, 06.02.2018r.

W dniu 06.02.2018r. w Zespole Szkół Technicznych – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lesznie przeprowadzono Promocję "Profilaktycznego programu w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych".

Edukacja obejmowała następujące działania:

  1. Promocja założeń "Profilaktycznego programu w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych" z uwzględnieniem Kampanii "Nie pozwól odlecieć swojemu szczęściu" oraz Programu edukacyjnego "ARS, czyli jak dbać o miłość" podczas lekcji dla uczniów klasy III TOS.
  2. Wykład nt. negatywnego wpływu używania substancji psychoaktywnych na zdrowie młodego człowieka, kobiety ciężarnej i jej potomków.
  3. Badanie uczniów za pomocą smokerlyzera na zawartość tlenku węgla w wydychanym powietrzu.
  4. Ćwiczenia uczniów w alko goglach.
  5. Utworzenie w holu szkoły Punktu edukacyjno – informacyjnego promującego Projekt KIK/68, kampanię społeczną i program "ARS, czyli jak dbać o miłość" z udzielaniem zainteresowanym informacji, rozdawnictwem broszur i ulotek z kampanii oraz ulotek antytytoniowych . Przeprowadzono badanie smokerlyzerem zainteresowanych uczniów i pracowników szkoły.
  6. Zarówno w klasie podczas wykładu jak i przy Punkcie edukacyjnym eksponowano baner promujący Projekt KIK/68 oraz promujące kampanię plakaty "Ciąża" i "Rodzina". Rozdysponowano broszury i ulotki dot. kampanii "Nie pozwól odlecieć swojemu szczęściu" oraz ulotki o tematyce antytytoniowej.

Warto sprawdzić:

Serwis Kąpieliskowy

dopalacze

„Zdrowe i bezpieczne miejsce pracy: substancje niebezpieczne pod kontrolą”

zaszczep w sobie chec szczepienia

swiss

aids gov

 narodowy program ochrony antybiotykow

badzmy zdrowi

epuap pca wuw wbizk iziz gis mz pzh wiw wios
niepodlegla.gov.pl

Mapa zagrożeń

mapa zagrozen

Archiwum

archiwum

Zadzwoń do nas

Telefon:
65 526 15 15, 65 526 21 97
Fax:
65 526 21 41

PSSE w Lesznie

Adres
ul. Niepodległości 66, 64-100 Leszno
Dane identyfikacyjne
NIP: 697-10-25-879
REGON: 410-390-570