Godziny urzędowania: poniedziałek - piątek od 7:25 do 15:00

Promocja "Profilaktycznego programu w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych" oraz innych działań profilaktycznych". Miejski Dzień Profilaktyki – Hala Trapez - Leszno, 08.02.2018r.

 

swiss 01

 

swiss 02 

swiss 03 

Promocja "Profilaktycznego programu w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych" oraz innych działań profilaktycznych". Miejski Dzień Profilaktyki – Hala Trapez - Leszno, 08.02.2018r.

W dniu 08.02.2018r. w Hali Trapez w Lesznie w ramach MIEJSKIEGO DNIA PROFILAKTYKI zorganizowanego przez Urząd Miasta Leszna, Miejską Komendę Policji w Lesznie i Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczna w Lesznie utworzono Stanowisko edukacyjno – informacyjne przy którym promowano działania profilaktyczne realizowane przez PSSE Leszno.

  1. Przygotowano ekspozycję informacyjnych banerów dot. "Profilaktycznego programu w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych", "Stop dopalaczom" i logo PSSE Leszno. Eksponowano broszury i ulotki nt. kampanii "Nie pozwól odlecieć swojemu szczęściu", programu "Stop dopalaczom", "Programu Ograniczania Zdrowotnych Następstw Palenia Tytoniu w Polsce", "Programu Zapobiegania Zakażeniom HIV i Zwalczania AIDS"
  2. Przeprowadzono Promocję "Profilaktycznego programu w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych" i kampanii społecznej pt. "Nie pozwól odlecieć swojemu szczęściu". Zainteresowanym uczestnikom udzielano informacji, wykonano badania smokerlyzerem na zawartości tlenku węgla w wydychanym powietrzu. Młodzież wykonywała ćwiczenia w alko goglach.
  3. Promowano modę na niepalenie, tym u których stwierdzono w badaniu smokerlyzerem przekroczone normy tlenku węgla w wydychanym powietrzu ukazano negatywne skutki zdrowotne. Wszyscy chętni mogli skorzystać z ulotek antytytoniowych.
  4. Młodzież zachęcano do zdrowego stylu życia bez uzależnień i ryzykownych zachowań grożących zakażeniem HIV. Promowano Punkt Konsultacyjno – Diagnostyczny w Poznaniu, który wykonuje anonimowe, bezpłatne testowanie w kierunku zakażenia HIV poparte wsparciem psychologicznym.

Warto sprawdzić:

Serwis Kąpieliskowy

dopalacze

„Zdrowe i bezpieczne miejsce pracy: substancje niebezpieczne pod kontrolą”

zaszczep w sobie chec szczepienia

swiss

aids gov

 narodowy program ochrony antybiotykow

badzmy zdrowi

epuap pca wuw wbizk iziz gis mz pzh wiw wios
niepodlegla.gov.pl

Mapa zagrożeń

mapa zagrozen

Archiwum

archiwum

Zadzwoń do nas

Telefon:
65 526 15 15, 65 526 21 97
Fax:
65 526 21 41

PSSE w Lesznie

Adres
ul. Niepodległości 66, 64-100 Leszno
Dane identyfikacyjne
NIP: 697-10-25-879
REGON: 410-390-570